OYUNCU SİSTEMİ HAKKINDA

OYUNCUSİSTEMİ.COM 2016 yılında, bilişim sektöründe iz bırakan, uluslararası platformda tanınan ve saygı gören, örnek firma olmak amacı ile kurulmuştur. Ar Teknoloji Bilişim ve Danışmanlık Hizmetlerinin bir alt kuruluşu olan markamızı 1989 yılında kurulan bu köklü teknoloji şirketi güvencesi altına almaktadır. Ar Teknoloji yazılım ve donanım konularında faaliyet göstermektedir. Makine kontrol, robotik gibi mühendislik ve iletişim, kaynak planlama gibi sistem geliştirme ve altyapı oluşturma konularında çözümler üretmektedir.

Kurumsal ve tüketici segmentinde donanım sağlama faaliyetlerinde de bulunan OyuncuSistemi, çok yönlü yatırımlarına ara vermeden devam etmektedir.

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

oyuncusistemi.com’da kişisel bilgileriniz hem online, hem offline olarak koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemlerinizi gerçekleştirirken verdiğiniz bilgiler SSL güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde saklanmamaktadır. Müşterilerimizin bilgileri üçüncü şahısların müdahalesinden özenle korunmaktadır.

 

oyuncusistemi.com internet sitesinden yaptığınız alışverişlerinize ait bilgileriniz kesinlikle başka kurum veya kuruluşlarla paylaşılmaz. Sistemimizdeki bilgilerinizi sadece siz görebilir ve değiştirebilirsiniz. Üçüncü şahıslar size ait bilgilere ulaşamaz veya değiştiremezler. Ödeme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz,3D Secure sistemi ile siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir. Kredi kartı oyuncusistemi.com tarafından saklanmaz veya kaydedilmez. Sistemimize kayıt esnasında doldurulması zorunlu olan alanlar, tüm mağazalarımızdan yapacağınız alışverişlerinizde size daha iyi hizmet verebilmek için tutulmaktadır. Diğer alanları doldurmadan da sistemimize kayıt olabilirsiniz.

 

Oyuncisistemi.com müşteri izinleri alınmış ve segmente edilmiş hedef kitlelerine kampanyalar ile ilgili eposta gönderebilir, bu epostaları almak istemiyorsanız eposta içerisindeki üyelikten ayrıl linkine tıklayarak eposta listesinden çıkabilirsiniz.

Adres: Yalıköy Mahallesi İshakağa Caddesi No:16/A YALIKÖY BEYKOZ İSTANBUL